מחלקת ציי רכב פועלת עם כל חברות הליסינג המובילות בישראל.
השירות כולל:
1. צוות נהגים מיומן
2. ציי רכבים חליפיים נמסר ללקוח ע"פ דרישה
3. שירות מהיר לכל המותגים
4. שירות בלעדי גם לרכבים מונעים גפמ.
5. שירות לרכב היברידי.

חברת Bosch הינה יצרנית חלקי חילוף ומערכות אלקטרוניות ומכניות הגדולה בעולם ומספקת את מוצריה לרוב יצרני הרכב.
רשת המוסכים "בוש קאר סרוויס", המונה כ-17,000 סניפים ברחבי העולם, מעניקה פתרונות מקצועיים ואיכותיים ברכבים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.
מחלקת המכונאות של מרכז השירות מונזה פועלת תחת ביקורת קפדנית של חברת BOSCH CAR SERVICE. כלי הרכב נבדקים באופן יסודי וקפדני על ידי צוות שהוסמך לכך. לאחר שהרכב נכנס למרכז השירות, הצוות עורך סדרת בדיקות מקיפות. בתום הבדיקות מתקבלות החלטות לגבי אופן הטיפול ברכב. הטיפול ברכב מתבצע באמצעות חלקים איכותיים, מקוריים ומותאמים על פי בקשת הלקוח וצורכי הטיפול.
למחזיקי כרטיס "תלתן הזהב", ניתנים ללא עלות שירות הגשת רכב למבחן רישוי שנתי ובדיקות תקופתיות.

חשמל,
מיזוג אויר ודיאגנוסטיקה

אולם תצוגה מרהיב בו מוצגים מגוון דגמי SSANGYONG. יועצי המכירות באולם התצוגה מלווים אתכם לאורך כל התהליך: קבלת מידע מפורט, התאמה אישית של דרכי המימון, הזמנת נסיעת התרשמות ועוד. הלקוחות יוצאים מאתנו לדרך חדשה עם אחד מדגמי SSANGYONG המדהימים.
בנוסף, מתבצעת מכירת רכב מונע בגז בשיטה ייחודית - הלקוח משלם מחיר מחירון ומקבל 10,000 שקלים לתדלוקים ושירותי מוסך. אפשרות לרכישה בהוראת קבע עד 24 תשלומים!

כמו כן, מוצעים לכם עסקאות יד2 אטרקטיביות, ארוכות טווח ובמימון משתלם.
בעסקאות רכב משומש ישנם גם כלי רכב מוסבים להנעה בגפ"מ.

חשמל, מיזוג אויר ודיאגנוסטיקה

במרכז השירות שלנו, בנוסף לחדר המתנה אינטימי ומפואר ישנה גם חנות נוחות ייחודית המעוצבת בסגנון איטלקי! לקוחות מונזה יכולים ליהנות מקפה משובח, קרטיב מרענן, מוסיקה נעימה, אינטרנט אלחוטי ופינות ישיבה. הלקוחות מנעימים את זמנם בעת הטיפול ברכבם או/ו בעת תדלוק הגז בתחנת הדלק במתחם. במונזה נהנים גם לתת שירות ללקוחות וגם לפנק אותם. בכול עונה, בכול טיפול ולכול צורך, מרכז השירות של מונזה מעניק את השירות הטוב ביותר!

רכבי פיג'ו, רנו, סיטרואן ואופל

מונזה - כל זה בשבילכם

מכונאות

המחלקות שלנו

מכירת רכב חדש ויד שניה

שירות מיוחד לבעלי מוסכים

כתובתנו: השרטט 18, עפולה | שעות פתיחה: א'-ה' 07:45 - 16:00, ו' 07:45-13:00 | 073-7600092

מונזה - מרכז שירות מורשה

מרכז שירות מונזה מעניק לכם תחת קורת גג אחת מגוון שירותים לרכב. טיפולים תקופתיים, אחזקה שוטפת וכן טיפול במצבי חירום כגון תאונות. אתכם לאורך כל הדרך עם שירות אישי ומקצועי

הסבה ותחנת תדלוק גז

מורשה לרכבים היברידיים

צמיגים
וכיוון פרונט

שירותים נוספים

תחנת התדלוק במונזה פועלת בשיתוף עם דור אלון גז
ומספקת אך ורק גז ייעודי לרכב (לא גז בישול).
גז ייעודי לרכב (L.P.G) מיועד לשימוש בכלי רכב ולהבדיל מגז בישול הינו איכותי ומשופר בתוספים המאפשרים לרכב טווח נסיעה ארוך יותר (מעל 15%) ושומר על מערכת הגז ברכב.
לקוחות מועדון "תלתן הזהב" נהנים מ 40 אגורות הנחה לליטר.
להסבת הרכב להנעה בגז  - יתרונות רבים. בראשם – חיסכון של מעל 50% מעלות התדלוק! יתרונות נוספים הם: בטיחות גבוהה יותר ממערכת הבנזין והפחתה של כ-15% בזיהום האוויר. במקרה של דליפה, הגז מתאייד ומתנדף באוויר, ולכן אין סכנה של זיהום קרקע או מקורות מים.
מרכז השירות מונזה עובד בשיתוף פעולה עם חברת דור אלון גז. מערכות הגז מיובאות מחו"ל ועומדות בדרישות התקן של האיחוד האירופאי.
בואו ליהנות מחיסכון גדול ושירות איכותי לאורך כל הדרך!

BOSCH

פחחות וצבע

מחלקת המכונאות במרכז שירות מונזה מעניקה שירות מקצועי הנותן פתרון מהיר ויעיל לכל תקלה. המחלקה כוללת מעל ל-20 עמדות עבודה, המאוישות על ידי צוותים מקצועיים שעברו הכשרות והוסמכו לטפל בכלי הרכב השונים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. בנוסף העובדים שלנו עוברים הכשרות תקופתיות במחלקות השרות של BOSCH ע"מ להיות מעודכנים תמיד בהתפתחויות העדכניות בענף הרכב

מרכז שירות מונזה, בנוסף לכול היתרונות שלו והתחומים בהם הוא מומחה ומוכר בהם, מורשה גם בטיפול ברכבים היברידיים. לקוחות בעלי רכבים אלו, ימצאו צוות מומחה אשר קיבל הכשרה והוסמך על ידי משרד התחבורה לטיפול ברכבים היברידיים, מכשור מתקדם המותאם לטכנולוגיה ההיברידית ובמגוון פתרונות ייחודיים רק להם. כל אלו מאפשרים ללקוחות להיכנס לטיפול בראש שקט ובביטחון מלא.

הסבה ותחנת תדלוק גז

מועדון הלקוחות של מרכז שירות מונזה מעניק לכם מגוון הטבות והנחות.
חברי המועדון מרוויחים בגדול ונהנים משירותים ייחודיים והטבות בלעדיות!
בין ההנחות וההטבות:

✔ הנחות קבועות למחזיק בכרטיס המועדון ולבני משפחתו הקרובה
✔ 15% הנחה בעבודות
✔ 10% הנחה בחלפים (לא כולל תביעות ביטוח)
✔ שירותי שינוע בעמק יזרעאל
✔ שירותי רישוי שנתי ללא חיוב
✔ מגוון מבצעים תקופתיים

*עלות חד פעמית- 145 שקלים לפני מע"מ

מרכז שירות מונזה מעניק מגוון שירותים מיוחדים לרכב:

✔ הטבעות לוחיות רישוי - מרכז שירות מונזה מוסמך להטביע לוחיות רישוי בכלי רכב.

✔ כיווני פרונט- בדיקת כיוון פרונט פועלת לדיוק החיכוך בין הצמיגים לכביש ויוצרת זווית נכונה בהתאם לזו שנקבעה על ידי היצרן. מדובר בבדיקה חשובה לבטיחות ותקינות הרכב.

✔ בדיקות מעבדה (תקנה 309) – על פי קביעת משרד התחבורה יש צורך לבצע בדיקות מעבדה לרכב שניזוק במכללים מכאניים. שמאי רכב מאשר לבצע את הבדיקה.
מרכז שירות מונזה מוסמך לבצע את הבדיקה הזו!

✔ חידוש צלחות בלם- מרכז שירות מונזה מאובזר בציוד המתקדם ביותר. במרכז השירות פועל מכשור חדיש ומתקדם לשיפוץ בלמים.

✔ שירותי רכב חליפי- מרכז שירות מונזה מעניק עסקאות משתלמות בהן תוכלו ליהנות מציי רכב חליפיים, בזמן המתנה לרכב חדש.

✔ שירות אבחון תקלות לרכבים מונעים גם בגפמ (גז)-  מרכז שירות מונזה הינו מוסך מורשה לטיפול במערכות גז לרכב. במונזה מעניקים שירותי יעוץ ובדיקה לרכבים מונעים בגז.

✔ אבחון וטיפול ברכב היברידי- מרכז שירות מונזה מוסמך על ידי משרד התחבורה לטיפול ברכבים היברידיים.

ציי רכב

מרכז השירות והמכירה מונזה בעפולה הוקם בשנת 1997.
מרכז השירות מעניק מגוון שירותים, כגון: מכונאות, פחחות וצבע, חשמל, דיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר, טיפולים תקופתיים, הכנת הרכב והגשתו למבחן רישוי שנתי (טסט), כיוון פרונט וצמיגים, הסבת כלי רכב להנעה משולבת גם בגז, הטבעת לוחיות רישוי ושרותי תקנה 309 (למוסכים).
המחלקות כוללות עשרות עמדות עבודה, מאובזרות בציוד המתקדם ביותר ומאוישות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים.
כמו כן, המרכז כולל אולם תצוגה מרהיב בו מוצג מגוון רכבים חדשים. במקום ניתן לקבוע נסיעות התרשמות ולקבל ליווי אישי של יועצי המכירות המעניקים את כל האינפורמציה הנדרשת. בנוסף, ניתן להנות מעסקאות טרייד אין משתלמות ואטרקטיביות.
מרכז השירות והמכירה מונזה מעניק שירות למאות אלפי לקוחות וכלי רכבם. כל עובדי מרכז השירות מחויבים לתת את השירות המקצועי, האיכותי והמהיר ביותר.

בית קפה וחנות נוחות
SHOP&CAFE

מרכז שירות מונזה מומחה זה עשרות שנים בטיפול בכלי רכב צרפתיים. כל הצוותים המקצועיים במחלקות השונות במרכז השירות מונזה עברו הכשרות והסמכות על ידי היצרנים, והם עובדים בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. המחלקות מאובזרות בציוד מתקדם ובטכנולוגיה החדישה ביותר. המומחיות של מרכז שירות מונזה בטיפול בכלי רכב צרפתיים מעניקה ללקוחות שקט נפשי וביטחון מלא לאורך כל הדרך.

אודותינו

מכירת רכב חדש ויד שניה

מכונאות

מחלקת פחחות וצבע במונזה פועלת בשיתוף פעולה ובהסדרים עם כל חברות הביטוח בישראל,הנסיון ובעלי המקצוע העומדים לרשות הלקוחות הם אשר עושים את ההבדל
1. שימוש בצבעי DUPONT יצרן צבע מהמובילים בעולם
2.שימוש בחלפים מקוריים.
3.צי רכבים חליפיים בשיטת "מפתח מול מפתח"
4.כל השרותים הנלווים תחת קורת גג אחת.הטבעת לוחיות רישוי,כיוון פרונט,בדיקות מעבדה ושרותי צמיגים.
5.בעלי מקצוע עתירי נסיון.

צמיגים וכיוון פרונט

המחלקה פועלת בשיטה ייחודית המאתרת תקלות באופן מדויק, יעיל ומהיר ובשל כך חוסכת עבור הלקוחות זמן וכסף. הטכנאים המומחים במחלקה עובדים בשיתוף פעולה מול המחלקות הטכניות של היצרנים ברחבי העולם. ובנוסף פועלים בתקשורת עם המחלקה הטכנית של BOSCH לחסכון בזמן איתור התקלה וקבלת פתרון יעיל ומהיר. המחלקה מחזיקה במערכות איתור תקלות מקוריות של סיטרואן ופיג'ו, המתחברות למחשב הרכב ומקבלות מידע על תקלות בזמן אמת.

מורשה לרכבים היברידיים

בכיוון פרונט נערכת בדיקה מקצועית וכוללת למערכת ההיגוי והצמיגים בחלקו הקדמי של הרכב. בדיקה זו משמעותית שכן היא מסייעת להתנהגות כביש תקינה של הרכב, בטיחות והארכת חיי הצמיגים ומערכת ההיגוי.
הצמיגים הם מרכיב חשוב מאוד בכל הקשור לבטיחות הנסיעה, ותקינותם – משמעותית ביותר!  אנשי המקצוע במרכז שירות מונזה מעניקים טיפולים ושירותים מקצועיים ואיכותיים בכל הנוגע לצמיגי הרכב.

מועדון תלתן הזהב

פחחות וצבע

בית קפה וחנות נוחות
SHOP&CAFE

או חייגו אלינו

073-7600092

לתיאום טיפול

שינוי גודל גופנים